18 Kasım 2012 Pazar

bacakların pürüzsüz olması için ne yapılmalı

Pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı
Yaz ayları yaklaştı ve sadece 5 adımda çok güzel görünen bacaklarınız olabilir.Tam not alabilirsiniz.Herkesin hayrankalacağı pürüzsüz parlak tahriş olmamış ve harike görünen bacaklar…
 Pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı
Badem yağ sürün: Her gün duştan sonra bacaklarınıza badem yağı ile masaj yapın. Böylelikle doğal yoldan bacaklarınıza derinlemesine nem kazandırabilirsiniz. Badem yağı cildinizi nemlendirmekle kalmaz, yorgun bacaklarınızın ağrısını hafifletmeye ve ayaklarınızın şişliğini azaltmaya da yardım eder.
Elma sirkesi deneyin: Bacaklarınızda varisli bir görünüm varsa, bu istenmeyen görüntünün önüne geçebilirsiniz. Bir tülbent parçasını bir miktar elma sirkesiyle ıslatın. Varisli damarların yoğunlukta olduğu bölgenin etrafına sarın. Bacaklarınızı yukarı kaldırın ve bir saat boyunca dinlenin. Böylece bacaklarınızdaki kan dolaşımınızı da hızlandırabilirsiniz. Ardından ılık bir duş alın.
Fırça ile masaj yapın: Eczaneden sert kıllı bir fırça alın ve masaj yapar gibi ayaklarınızdan başlayarak yukarıya doğru bacaklarınızı fırçalayın. Özellikle selülite eğilimli bölgelere odaklanın. Bu kan dolaşımını arttırarak, selülitin azalmasını sağlar.
Salatalık tüketin: Günde bir salatalık tüketmek, ayak bileği ve baldırlarınızdaki şişliği azaltmaya yardım edebilir. Ayrıca hafif derecede idrar söktürücü etkisi olduğundan vücuttaki şişliği azaltmaya yardımcı olabilir. Doğal, lezzetli ve besin değeri yüksek salatalık, cilt bakımı tedavisine muhteşem bir katkı sağlar.
Karbonat sürün: 4 çorba kaşığı karbonatı sıcak suyla karıştırın. İşte size doğal cilt bakım maskesi! Haftada bir nazik bir şekilde masaj yaparak bacaklarınızın üzerine sürün. Bu bakım kıl dönmelerini engelleyerek, bacaklarınızın sağlıklı ve pürüzsüz görünmesini sağlar, ipeksi bir his verir.

sponsorlu bağlantılar

İlgili yazılar

 1. PÜRÜZSÜZ BACAKLAR İÇİN LİMON VE SUSAM YAĞI
 2. PÜRÜZSÜZ VE SIKI BİR CİLT İÇİN ZEYTİNYAĞI
 3. Pürüzsüz cilt için doğal Maske
 4. Kış İçin Cilt Bakımı
 5. suna dumankaya Pürüzsüz cilt için Badem Maskesi
 6. Ender Saraç Pürüzsüz bir cilt için çuha çiçeği maskesi
 7. Muhteşem bacaklar nasıl olur?
 8. SUNA DUMANKAYADAN PÜRÜZSÜZ VE LEKESİZ BİR VİLT İÇİN DOĞAL MASKE
 9. BOYUN VE YÜZ SARKMALARI İÇİN BİTKİSEL MASKE
 10. Kış ayları için bakım önerileri
 11. SELÜLİTLER İÇİN FESLEĞENLİ YAĞ
 12. Mehmet Öz kilo vermek için ne yapmalı
 13. Dermatolog Dr. Ayfer Aydın Pürüzsüz ve güzel bir cilt için
 14. ÇAĞLA ŞIKELDEN SELÜLİT İÇİN DOĞAL ÖNERİ
 15. PÜRÜZSÜZ BİR CİLDİNİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?
 16. cildiniz için mucize bitkisel maskeler
Pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı Kategoriler: Genel Pürüzsüz bacaklar için ne yapmalı  Etiketler: , , ,

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder